19.11.2019


SPOLEČNOST LAUFEN CZ ZÍSKALA OCENĚNÍ V SOUTĚŽI NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN

V letošním roce se uskutečnil již 12. ročník soutěže Nejlepší výrobce stavebnin. Ta je určena pro všechny výrobce stavebních hmot a materiálů, kteří působí na území České republiky, jejichž výrobní zařízení odpovídají aktuálním trendům moderní průmyslové výroby a kteří kladou důraz na kvalitu vyráběných stavebnin. Speciální ocenění v soutěži získala společnost Laufen CZ.

Vypisovateli tradiční soutěže jsou Svaz podnikatelů ve stavebnictví a Ministerstvo průmyslu a obchodu a hlavním mediálním partnerem je časopis Stavebnictví. Firmy se do soutěže mohly přihlásit ve dvou kategoriích, v kategorii firem s počtem do 300 pracovníků a v kategorii s počtem nad 300 pracovníků. Přihlášené závody a provozovny průmyslu výroby stavebnin byly posuzovány zejména podle dosahované kvality, ekonomické úspěšnosti, silné pozice na trhu, energetické náročnosti nebo zlepšování životního prostředí.

Společnost Laufen CZ získala cenu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, kterou převzal generální ředitel Sergio Castro. Odborná porota ocenila, že značka LAUFEN má jasný cíl, chce být lídrem v oblasti technologie, servisu a designu zdravotní keramiky. Její výrobky nejen vyhovují náročnému estetickému měřítku, ale také umožňují šetrné využití vody jako cenného zdroje. Dále značka klade důraz na ekologickou výrobu se šetrným využíváním energie a surovin na všech úrovních výroby.