News & Stories

Setkání lídrů českého stavebnictví – červen 2023

Na Pražském hradě se 10. listopadu 2022 uskuteční setkání vrcholných představitelů vlády a ředitelů stavebních, projektových a developerských společností v České republice. Značka LAUFEN je zlatým partnerem panelu a bude zastoupena ředitelem Luisem Sergiem Castrem.

Více jak pět set hostů z řad zástupců vlády, největších investorů, ředitelů stavebních, projektových a developerských společností a VIP osobností diskutovali problematiku směřování českého stavebnictví. Hlavními hosty byli Ivan BARTOŠ, místopředseda vlády pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj České republiky, Markéta PEKAROVÁ ADAMOVÁ, předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Zbyněk STANJURA, ministr financí České republiky,

Martin KUPKA, ministr dopravy České republiky a další významní hosté. Společnost LAUFEN CZ zastupoval v diskusním panelu CEO naší společnosti Luis Sergio Castro.

Hlavními tématy konference byla diskuse nad aktuální situací ve stavebnictví, možné strategie rozvoje, dopady cen energií na stavebnictví a další zajímavá témata.