News & Stories

VAL

Flexibilní a dynamické návrhy Konstantina Grcice přehodnocují samotné proporce koupelen.

Dobrý design zachycuje trendy doby – skvělý design však udává její tón. A když se jeden z nejvýznačnějších návrhářů dneška odváží zaměřit na nejstěžejnější místnost našich domovů, nevyhnutelným výsledkem bude závan svěžího vzduchu. Flexibilní a dynamické návrhy Konstantina Grcice přehodnocují samotné proporce koupelen. Jsou to zhuštěné umělecké prvky, které díky promyšlenému designu nevyžadují žádné kompromisy v otázkách použití.

Návrhář: Konstantin Grcic

Mnichovský návrhář Konstantin Grcic je jedním z nejvlivnějších designérů své doby a zároveň vyniká svými schopnostmi využívat nové materiály a výrobní technologie až na hranice jejich možností. S naší novou řadou SaphirKeramik jsme Grcicovi umožnili předefinovat a opět posunout kreativní potenciál odvětví koupelnové keramiky. Intenzivní spolupráce začala projektem SaphirKeramik a zaměřila se na řadu úžasných koncepčních studií vycházejících z umyvadel s dekorativními a současně funkčními povrchy.

Jedinečný pohled na sérii s autorem

Jste zváni na soukromou prohlídku kolekce VAL SaphirKeramik. Berlínský návrhář Konstantin Grcic vás provede zákulisím kolekce Val.

Kompletní kolekce VAL

Related products