Vyberte zemi

LAUFEN spaces

LAUFEN Forum

LAUFEN Forum je architektonické dílo o rozloze 6 500 m2, místo pro návštěvy a prezentace, navrženo architekty z Basileje Nissenem & Wentzlaffem.

Wahlenstrasse 46
CH-4242 Laufen
+41 (0) 61 765 75 75 

www.laufenforum.ch

LAUFEN space Prague

Showroom koupelen LAUFEN space Prague, který vystavuje koupelny jako celek v reálných velikostech, je výjimečným místem plným inspirace. Od roku 2004, kdy byl první showroom koupelen na rohu náměstí I. P. Pavlova a Legerovy ulice otevřen veřejnosti, už jsme udělali jasno mnoha návštěvníkům ze všech možných oblastí, ať už se jednalo o koncové zákazníky, architekty, designéry, projektanty nebo prodejce.

I.P. Pavlova 5
120 00 Prague
+420 296 337 701
laufenspace@cz.laufen.com
laufenspaceprague.com

LAUFEN space Milano

Am I open-minded?

Through an artistic exhibition suspended between reflections and transparencies, in a continuous dialogue between art and design, LAUFEN inaugurates the LAUFEN space Milano, a new concept that joins the other spaces of the Swiss brand in the world.

Via Alessandro Manzoni 23
20121 Milano

www.laufenspacemilano.com

LAUFEN space Wien

LAUFEN space Wien kombinuje design a jedinečnou odbornost v odvětví koupelnového vybavení.

Salzgries 21
1010 Vídeň
+43 664 2451817

LAUFEN space Madrid

LAUFEN space v Madridu byl navržen jednou z nejuznávanějších, nejoceňovanějších a nejuniverzálnějších návrhářek současnosti, Patricií Urquiolou.

Calle de Covarrubias, 23
28010 Madrid
+34 900 103 258

LAUFEN space Berlin

Nový prostor LAUFEN v berlínské čtvrti Charlottenburg představuje vybranou kolekci produktů a zve návštěvníky na zážitkovou expozici sanitární keramiky v kontextu dalších forem kreativního vyjadřování. Multifunkční a vnitřně plynulý prostor vytvořený pro značku LAUFEN, dodává klasickému showroomu jiný rozměr a stává se platformou pro dialog. Za návrhem stojí designér Konstantin Grcic, který se značkou LAUFEN spolupracuje již několik let.

LAUFEN virtual space

LAUFEN virtual space - nová forma vyobrazení produktu v prostoru. Střet digitálního a fyzického světa. Objevte produkty z barevné kolekce Kartell by LAUFEN.

www.laufenvirtualspace.com

LAUFEN space Moscow

LAUFEN otevřel svůj první showroom v Moskvě. Autorem projektu je slavný španělský designér Francesc Rifé.

Leninsky Prospekt, 60/2
119333 Moskva

www.laufen-konzept.ru

LAUFEN showspace Houten

LAUFEN showspace Houten has been completely renovated and is more beautiful than ever. The latest collections are shown; Kartell ● LAUFEN, Sonar and Val, among others.

LAUFEN Benelux
Meidoornkade 2A in Houten

LAUFEN showspace Køge

Serving as the headquarter of the Nordic region, the LAUFEN showspace Køge is an amazing place to experience LAUFEN for the curious mind. We invite our guests to drop by and get a feel for authentic bathroom design in modern premises.

Tømrervej 2
4600 Køge

LAUFEN showspace Montabaur

Quetlich Feuerkultur_Alter Bahnhof Montabaur
Hohe Straße 1
56410 Montabaur