Reference

Alta Aesthetica, Rheinfelden, Švýcarsko

Z někdejšího hotelu Grand Hôtel des Salines, ležícího na břehu Rýna, vyzařuje nový lesk v podobě soukromé kliniky Alta Aesthetica. Rekonstrukcí a renovací památkově chráněné budovy vznikla luxusní klinika estetické a dentální medicíny, poskytující též služby ústní a maxilofaciální chirurgie.

Náročným úkolem se ukázalo začlenění nejmodernější medicínské infrastruktury a pětihvězdičkového hotelu do více než sto let staré konstrukce stavby. Na přízemním podlaží najdeme světlem zalitou recepci a poradenské prostory. Ve čtyřech vkusně vybavených apartmánech a deseti samostatných pokojích v prvním a druhém podlaží jste opečováváni nejen jako pacienti, ale i jako hosté. Operační sály a ošetřovny se nacházejí ve třetím patře.

Díky úspěšné renovaci se podařilo znovu skloubit architektonický půvab s jedinečným prostředím. Luxusní a praktické řešení koupelen zprostředkují umyvadla a nábytek ILBAGNOALESSI One.

Mimořádná lokalita kliniky Alta Aesthetica, zasazené do nádherné krajiny Rýna a obklopené naučnými stezkami a cestičkami, poskytuje optimální podmínky k zotavení a odpočinku pacientů.

Architekti                                Itten+Brechbühl

Interiérový design                 Rolf Fischer AG

Rok otevření                           2012

Místo                                        Rheinfelden, Švýcarsko

Produkty LAUFEN               umyvadla a umyvadlové skříňky ILBAGNOALESSI One; klozety moderna R