Category

Design & Inovace

Pro podtržení své inovativní pověsti, vytváří LAUFEN neustále prémiové produkty, které přinášejí nejvyšší úroveň komfortu a funkčnosti do koupelny.

Shower toilet, Riva
Design & InovaceWC Cleanet Riva s bidetovací sprškou
Moderní sprchovací WC Cleanet Riva pro každodenní intimní hygienu. Maximálně komfortní a účinná toaleta. Funkce automatického osvěžovače vzduchu, nočního LED světla a samočištění teplou vodou.
saphirkeramik, laufen, the new classic
Design & InovaceSaphirKeramik
Použití revolučního materiálu SaphirKeramik přichází na řadu, když design vyžaduje tenké stěny a extravagantní tvary, kterých bylo dříve možno dosáhnout pouze použitím minerální litiny (polymerbeton), skla nebo smaltované oceli.
Furniture
Design & InovaceVlastnosti a výhody: Nábytek
Pro podtržení své inovativní pověsti, vytváří LAUFEN neustále prémiové produkty, které přinášejí nejvyšší úroveň komfortu a funkčnosti do koupelny.
Lights, mirrors, Laufen
Design & InovaceVlastnosti a výhody: Osvětlení a zrcadla
Světlo v koupelně – koupání ve světle: K osvětleným zrcadlům a zrcadlovým skříňkám společnost LAUFEN nabízí širokou škálu individuálních řešení. Od integrovaného LED osvětlení přes vestavěné osvětlení až po osvětlení okrajů skel v policích skříňky, od nepřímého atmosférického osvětlení celé místnosti až po optimální užitečné osvětlení prostoru přímo před zrcadlem...
wellness, furniture, laufen
Design & InovaceVlastnosti a výhody: Wellness
LAUFEN neustále vytváří prémiové produkty, které přinášejí koupelně nejvyšší úroveň pohodlí a funkčnosti.
keramika
Design & InovaceVlastnosti a výhody: keramika
Keramika je v koupelnách tradičně využívána již několik set let – a to z mnoha dobrých důvodů. Vynikající vlastnosti tohoto materiálu jsou zřejmé, zejména pokud jde o hygienu, užitečnou životnost, šetrnost vůči životnímu prostředí a trvanlivost.
save, toilet, sustainable
Design & InovaceSAVE! CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO UDRŽITELNOU BUDOUCNOST
save! je první toaleta odvádějící moč, která splňuje nejnovější průmyslové standardy konvenčních toalet.