Category

Design & Inovace

Pro podtržení své inovativní pověsti, vytváří LAUFEN neustále prémiové produkty, které přinášejí nejvyšší úroveň komfortu a funkčnosti do koupelny.

LUA, LAUFEN, design, koupelna, funkční, interiér
Design & InovaceNová koupelnová řada LUA propojuje poetický design s funkčností
Design zredukovaný až ke své samotné podstatě a střídmé geometrické linie propojené do jediné souvislé formy. Nová koupelnová kolekce LUA značky Laufen se vyznačuje čistými liniemi, nadčasovostí, ale také všestranností. Jejím autorem je světoznámý designér a architekt Toan Nguyen, který dokázal ve svém milánském studiu vytvořit řadu propojující design, funkčnost...
Meda Silent Flush WC, Laufen
Design & InovaceUžívejte si ticha s inovativním systémem splachování Silent flush
Nejnovější technologie splachování LAUFEN minimalizuje hluk a je ohleduplná k rodině a sousedům.
Shower toilet, Riva
Design & InovaceWC Cleanet Riva s bidetovací sprškou
Moderní sprchovací WC Cleanet Riva pro každodenní intimní hygienu. Maximálně komfortní a účinná toaleta. Funkce automatického osvěžovače vzduchu, nočního LED světla a samočištění teplou vodou.
saphirkeramik, laufen, the new classic
Design & InovaceSaphirKeramik
Použití revolučního materiálu SaphirKeramik přichází na řadu, když design vyžaduje tenké stěny a extravagantní tvary, kterých bylo dříve možno dosáhnout pouze použitím minerální litiny (polymerbeton), skla nebo smaltované oceli.
Furniture
Design & InovaceVlastnosti a výhody: Nábytek
Pro podtržení své inovativní pověsti, vytváří LAUFEN neustále prémiové produkty, které přinášejí nejvyšší úroveň komfortu a funkčnosti do koupelny.
wellness, furniture, laufen
Design & InovaceVlastnosti a výhody: Wellness
LAUFEN neustále vytváří prémiové produkty, které přinášejí koupelně nejvyšší úroveň pohodlí a funkčnosti.
keramika
Design & InovaceVlastnosti a výhody: keramika
Keramika je v koupelnách tradičně využívána již několik set let – a to z mnoha dobrých důvodů. Vynikající vlastnosti tohoto materiálu jsou zřejmé, zejména pokud jde o hygienu, užitečnou životnost, šetrnost vůči životnímu prostředí a trvanlivost.