News & Stories

Cleanet Navia

Klozet vhodný do každého interiéru, se zabudovanou bidetovou sprškou, zaměřený na to nejpodstatnější a nekompromisní v otázkách hygieny. Design: Peter Wirz.

Zaměřena na to nejpodstatnější a zcela nekompromisní v otázkách hygieny – Cleanet Navia je toaleta se zabudovanou bidetovou sprškou. Důkladně promyšlený způsob fungování, zaměření na nejdůležitější funkce a nadčasový design z ní činí ideální vstupní bránu do světa integrovaných klozetů se zabudovanou bidetovou sprškou. Jednoduchá, ale současně velmi všestranná, od důkladné a jemné očisty těla až po účinné čištění – Cleanet Navia je nedílnou součástí každodenního života.

CLEANET NAVIA

Klozet se zabudovanou bidetovou sprškou, závěsné provedení, bez oplachového kruhu, hluboké splachování, včetně sedátka s poklopem – demontovatelného se zpomalovacím sklápěcím systémem 820601

Klozet se zabudovanou bidetovou sprškou, závěsné provedení, bez oplachového kruhu, hluboké splachování, s bočním otvorem pro přívod vody 19,5 cm, vč. sedátka s poklopem – demontovatelného se zpomalovacím sklápěcím systémem, vč. externího vedení kabelu pro připojení ke zdroji napájení 820601 provedení 717

Podrobnější informace též najdete na stránkách www.laufen-cleanet.com .

NÁVRHÁŘ

Při návrhu toalety Laufen Cleanet jsme se řídili především naší vizí čisté jednoduchosti. Zákazníci netouží po elektronickém klozetu, který připomíná nějaký stroj. Proto jsme toaletu navrhli tak, aby byla maximálně štíhlá a elegantní, jako jednolitý kousek keramiky v duchu tradičních klozetů. Její pokrokové technologie jsme záměrně upozadili. Špičkové pohodlí a hygienické funkce tohoto klozetu naznačuje pouze intuitivní otočné tlačítko z nerez oceli. Jako návrháři neznáme žádnou jinou toaletu se zabudovanou bidetovou sprškou, která by spojovala funkčnost a design na tak vysoké hygienické úrovni. Ve všech otázkách tohoto návrhu hrála klíčovou roli čistota.

Related products