Category

News & Stories

Švýcarská kultura ve světě koupelen: Design, kvalita a užitná hodnota. V této části najdete témata, informace a ilustrace týkající se společnosti Laufen.

LUA, LAUFEN, design, koupelna, funkční, interiér
Design & InovaceNová koupelnová řada LUA propojuje poetický design s funkčností
Design zredukovaný až ke své samotné podstatě a střídmé geometrické linie propojené do jediné souvislé formy. Nová koupelnová kolekce LUA značky Laufen se vyznačuje čistými liniemi, nadčasovostí, ale také všestranností. Jejím autorem je světoznámý designér a architekt Toan Nguyen, který dokázal ve svém milánském studiu vytvořit řadu propojující design, funkčnost...
Originální expozice, LAUFEN, Designblok 2023, Ilbagnoalessi
News & StoriesOriginální expozice LAUFEN na Designbloku 2023
Expozice švýcarské značky LAUFEN se i tento rok stane součástí oblíbené mezinárodní události Designblok a těšit se můžeme na jedinečnou prezentaci! Oslaví zároveň 20 let s kolekcí IlBagnoAlessi a současně ocenění dlouholetou spolupráci s jejím autorem a renomovaným designérem Stefanem Giovannonim.
koupelna, montáž, instalace, toaleta EasyFit
Design & InovaceRychlejší instalace WC s EasyFit 2.0
Nacvakněte a dotáhněte: Díky novému systému je montáž toalety jednoduchá, časově úsporná a bezchybná.
Via Una, koupelna, design
News & StoriesBudova Via Una v novém hávu poutá inovovaným Art Deco stylem a sbírá ocenění
Ikonická prvorepubliková budova na rohu ulic Na příkopě a Celetná prošla precizní renovací. Objekt v historickém centru Prahy si i po proměně uchovává atmosféru 30. let a styl Art Deco. Uvnitř vás uvítá retro design dotažený do posledního detailu, který vkusně kombinuje tradici s funkčností a nadčasovými prvky. I přes...
Setkání lídrů českého stavebnictví
News & StoriesSetkání lídrů českého stavebnictví – červen 2023
Na Pražském hradě se 8. června 2023 uskutečnilo setkání vrcholných představitelů vlády a ředitelů stavebních, projektových a developerských společností v České republice. Značka LAUFEN byla na panelu zastoupena ředitelem Luisem Sergiem Castrem. Pravidelné vstupy z konference přenášela Česká televize.
LAUFEN Black, Kartell Laufen
News & StoriesLAUFEN Black is a new white!
Koupelnové prostředí se neustále vyvíjí a jeho prostor se stává místem, které klade velký důraz na design. V poslední době jsou to především barvy, které podtrhávají styl a vytváří atmosféru celého interiéru.
Setkání lídrů českého stavebnictví
News & StoriesSetkání lídrů českého stavebnictví – listopad 2022
Na Pražském hradě se 10. listopadu 2022 uskuteční setkání vrcholných představitelů vlády a ředitelů stavebních, projektových a developerských společností v České republice. Značka LAUFEN je zlatým partnerem panelu a bude zastoupena ředitelem Luisem Sergiem Castrem.
Laufen CZ, školicí centrum
News & StoriesLaufen CZ otevřel ve Znojmě inovované školicí centrum
Letos na jaře otevřela naše společnost inovované školicí centrum, které je součástí továrny ve Znojmě.