Category

Reference

Referenční projekty od renomovaných architektů vybavené produkty LAUFEN.

Via Una, koupelna, design
News & StoriesBudova Via Una v novém hávu poutá inovovaným Art Deco stylem a sbírá ocenění
Ikonická prvorepubliková budova na rohu ulic Na příkopě a Celetná prošla precizní renovací. Objekt v historickém centru Prahy si i po proměně uchovává atmosféru 30. let a styl Art Deco. Uvnitř vás uvítá retro design dotažený do posledního detailu, který vkusně kombinuje tradici s funkčností a nadčasovými prvky. I přes...
Tauern Spa
ReferenceTermální lázně Tauern Spa, Kaprun / Zell am See, Rakousko
Termální lázně Tauern Spa v oblasti Kaprun / Zell am See jsou příslibem vzrušujících setkání s přírodou, architekturou a wellness. Centrum provozované společností Vamed Vitality World zahrnuje vodní a saunový svět o ploše 20 tisíc m², 17 lázeňských ošetřoven a luxusní čtyřhvězdičkový hotel.
hotel, w ibiza, design, koupelna
ReferenceW Ibiza Hotel, Ibiza, Španělsko
Pětihvězdičkový luxusní W Ibiza Hotel se nachází na promenádě Santa Eulalia mimo ruch hlavního města, v poklidné zóně proslulé svými nádhernými plážemi a výjimečnými stylovými lokalitami.
Mondrian Doha, Katar, hotel, interior, Marcel Wanders
ReferenceMondrian Doha, Katar
Laufen vybavuje 270 koupelen budovy Mondrian Doha kousky vybranými ze standardní produktové nabídky, jakožto i zakázkovými výrobky od Marcela Wanderse.
Elbphilharmonie, design, architektura
ReferenceLabská Filharmonie (Elbphilharmonie), Hamburk, Německo
Labská filharmonie s pozoruhodnou skleněnou fasádou a střechou připomínající vlny se zvedá z budovy Kaispeicher, někdejšího říčního skladu čaje a kakaa, ležícího v západním cípu hamburské čtvrti HafenCity. Prostory by se měly stát novým centrem společenského, kulturního i všedního života Hamburčanů, stejně jako návštěvníků z celého světa.
architektura, design, bydlení, koupelna
Reference56 Leonard Street, New York, USA
Mezi budovami v centru Manhattanu se nyní objevil nejpoutavější přírůstek za několik posledních desetiletí. Ikonická věž z pera proslulé švýcarské architektonické společnosti Herzog & de Meuron a vybudovaná developerskou firmou Alexico Group se stala nejnápaditějším mrakodrapem s luxusními byty, který kdy vstoupil na realitní trh New York City. Design budovy...
Gasometer, design, architecture, bathroom
ReferenceGASOMETER, VÍDEŇ, RAKOUSKO
Obří zásobníky plynu pro celou Vídeň se původně nacházely ve čtveřici historických plynojemů, označovaných ‚Gasometer‘. Po jejich uzavření byly interiérové prvky rozebrány a zachovaly se pouze klasické fasády budov.