Design & Inovace

WC Cleanet s bidetovací sprškou

Moderní sprchovací WC pro každodenní intimní hygienu. Maximálně komfortní a účinná toaleta. Funkce automatického osvěžovače vzduchu, nočního LED světla a samočištění teplou vodou.

ABSOLUTNÍ POHODLÍ

WC Cleanet se sprškou dokonale zapadnou do každé koupelny díky nadčasovému vzhledu keramiky a designu, který se posunul o několik úrovní výše. Taktéž se zvyšuje kvalita života, díky možnosti očisty intimních partií čistou vodou.

SNADNÉ UŽÍVÁNÍ

Úžasný pocit svěžesti a čistoty vždy na dosah: otočné tlačítko na boční straně WC Cleanet se sprškou umožňuje snadné a intuitivní ovládání mnoha sprchových funkcí. Otočit a zmáčknout – hygiena může být tak jednoduchá. K dalším funkcím a nastavením lze přistupovat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace.

DŮKLADNÁ ČISTOTA

WC Cleanet nabízejí všestrannou optimální hygienu a čistotu. Víceúrovňový hygienický koncept sahá od základních sprchových funkcí, až po samočištění po každém použití, jednoduchou údržbu a automatické odstraňování vodního kamene.

Pro další informace navštivte www.laufen-cleanet.cz.

Cleanet Riva

S klozetem s integrovanou bidetovou sprškou Cleanet Riva přichází na trh čistě švýcarský produkt, který propojuje odborné znalosti společnosti Laufen, inovativní technologii a moderní kompaktní design, jehož autorem je Peter Wirz. Keramická mísa v sobě elegantně skrývá dvojdílnou konstrukci, kterou stačí při montáži klozetu Cleanet Riva jednoduše zapojit: špičkové technologie se diskrétně ukryjí uvnitř toalety. Konstrukce je navíc bezdrátová a tedy bez rušivých kabelů. Jsou splněny evropské předpisy, včetně normy pro pitnou vodu EN 1717.

FUNKCE
Anální sprška
Perineální sprška
Power mód
Oscilace
Pulzování
Programovatelná doba sprchování
Intenzita proudu vody 7 stupňů
Pozice spršky 7 stupňů
Teplota vody 7 stupňů
Programovatelné uživatelské profily 4 profily
Automatické odsávání zápachu
Noční světlo
Indikační světlo
Eco mód
Sedátko s poklopem se zpomalovacím mechanismem
Integrovaná protihluková podložka
ROZMĚRY 600 × 415 mm

Peter Wirz on the Cleanet Riva shower toilet

“Při návrhu toalety Cleanet Riva jsme se řídili především naší vizí čisté jednoduchosti. Zákazníci netouží po elektronické toaletě, která připomíná nějaký stroj. Proto jsme Rivu navrhli tak, aby byla maximálně štíhlá a elegantní, jako jednolitý kousek keramiky v duchu tradičního klozetu. Její pokrokové technologie jsme záměrně upozadili. Špičkové pohodlí a hygienické funkce této toalety naznačuje pouze intuitivní otočné tlačítko z nerez oceli. Jako návrháři neznáme žádný jiný klozet se zabudovanou bidetovou sprškou, který by spojoval funkčnost a design na tak vysoké hygienické úrovni. Čistota hrála klíčovou roli ve všech pohledech tohoto návrhu.”

Cleanet Navia

Cleanet Navia – jednoduchý design, snadné užívání. Atraktivní WC se sprškou od koupelnového specialisty LAUFEN. Domovem WC Cleanet Navia je Švýcarsko, kde se také vyrábí.

Nová toaleta Cleanet Navia se zabudovanou bidetovou sprškou zaujme svým nadčasovým švýcarským designem, snadným ovládáním a kompaktními rozměry. Její hlavní předností je snadné použití a ovládání v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi. Toaleta Cleanet Navia je čistě švýcarský produkt designovaný Peterem Wirzem, který stojí i za toaletou Cleanet Riva. Zvolte si maximální hygienu i pro vaši domácnost!

FUNKCE
Anální sprška
Oscilace
Intenzita proudu vody 7 stupňů
Pozice spršky 7 stupňů
Teplota vody 7 stupňů (via APP)
Programovatelné uživatelské profily 1 profil (APP)
Indikační světlo
Eco mód (via APP)
Sedátko s poklopem se zpomalovacím mechanismem
Integrovaná protihluková podložka
ROZMĚRY 580 × 370 mm