Design & Inovace

WC Cleanet Riva s bidetovací sprškou

Moderní sprchovací WC Cleanet Riva pro každodenní intimní hygienu. Maximálně komfortní a účinná toaleta. Funkce automatického osvěžovače vzduchu, nočního LED světla a samočištění teplou vodou.

Speciální cenová nabídka (.pdf)


WC CLEANET RIVA S BIDETOVACÍ SPRŠKOU

WC Cleanet Riva je revoluční švýcarskou toaletou se zabudovanou bidetovou sprškou. Na první pohled zaujme svou celokapotovanou konstrukcí z kvalitní keramiky. Peter Wirz, švýcarský designér, se při návrhu toalety Cleanet Riva řídil vizí čisté jednoduchosti. Zákazníci podle jeho slov netouží po toaletě, která by připomínala stroj, ale po klasické toaletě s nejlepšími dostupnými technologiemi. A přesně tyto podmínky Cleanet Riva splňuje dokonale.

Dokonalé technologie v čisté keramice

Výrobce Laufen dokázal všechny technologie zabudovat do uzavřeného keramického střepu a vytvořit tak esteticky působivý produkt, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Klíčovou vlastností této toalety prémiové třídy je široká nabídka intuitivních funkcí sprchování.

Toaleta s integrovanou bidetovou sprškou se při běžném použití ovládá pomocí nerezového, snadno nahmatatelného tlačítka na straně sedátka. Jeho stisknutím můžete aktivovat nebo deaktivovat proud vody, otáčením pak můžete regulovat jeho pozici. Pomocí samostatného knoflíku vedle otočného tlačítka je možné navolit perineální spršku.

Maximální ohled na hygienu

Cleanet Riva je jedinou toaletou se zabudovanou bidetovou sprškou, která používá vícestupňovou hygienickou koncepci, kde se celý systém cirkulace vody v pravidelných intervalech i tepelně čistí. S ohledem na co nejsnazší čištění je toaleta bez jakýchkoli spojů a keramika byla ošetřena povrchovou úpravou LCC zabraňující usazování nečistot. Sedátko s poklopem je vybaveno funkcí pro snadné odejmutí. Toaleta Cleanet Riva se účinně a čistě splachuje, čímž odpadá potřeba oplachového kruhu.

Pro další informace navštivte www.laufen-cleanet.cz.

Cleanet Riva

S klozetem s integrovanou bidetovou sprškou Cleanet Riva přichází na trh čistě švýcarský produkt, který propojuje odborné znalosti společnosti Laufen, inovativní technologii a moderní kompaktní design, jehož autorem je Peter Wirz. Keramická mísa v sobě elegantně skrývá dvojdílnou konstrukci, kterou stačí při montáži klozetu Cleanet Riva jednoduše zapojit: špičkové technologie se diskrétně ukryjí uvnitř toalety. Konstrukce je navíc bezdrátová a tedy bez rušivých kabelů. Jsou splněny evropské předpisy, včetně normy pro pitnou vodu EN 1717.

FUNKCE
Anální sprška
Perineální sprška
Power mód
Oscilace
Pulzování
Programovatelná doba sprchování
Intenzita proudu vody 7 stupňů
Pozice spršky 7 stupňů
Teplota vody 7 stupňů
Programovatelné uživatelské profily 4 profily
Automatické odsávání zápachu
Noční světlo
Indikační světlo
Eco mód
Sedátko s poklopem se zpomalovacím mechanismem
Integrovaná protihluková podložka
ROZMĚRY 600 × 415 mm

Peter Wirz on the Cleanet Riva shower toilet

“Při návrhu toalety Cleanet Riva jsme se řídili především naší vizí čisté jednoduchosti. Zákazníci netouží po elektronické toaletě, která připomíná nějaký stroj. Proto jsme Rivu navrhli tak, aby byla maximálně štíhlá a elegantní, jako jednolitý kousek keramiky v duchu tradičního klozetu. Její pokrokové technologie jsme záměrně upozadili. Špičkové pohodlí a hygienické funkce této toalety naznačuje pouze intuitivní otočné tlačítko z nerez oceli. Jako návrháři neznáme žádný jiný klozet se zabudovanou bidetovou sprškou, který by spojoval funkčnost a design na tak vysoké hygienické úrovni. Čistota hrála klíčovou roli ve všech pohledech tohoto návrhu.”