News & Stories

Propojení poetického designu a funkčnosti

LUA vychází z čistých linií oválu a obdelníku, ve vyvážených variantách. Jedním z důvodů, proč je nová kolekce LUA tak všestranná, flexibilní a přístupná, je její integrita. Kompletní kolekce se skládá z koupelnové keramiky, van, armatur a k tomu ladící řada nábytku LANI.

Objevte kolekci na laufen-lua.com.

Mnoho tvarů a velikostí

Keramické prvky, zejména umyvadla, jsou k dispozici nejen v mnoha rozměrech, ale i v nejrůznějších designech a tvarech. Série nabízí stojící nebo závěsné klozety a několik variant van. Od samostatně stojících v prostoru, van ke stěně nebo vestavné.

Čistá harmonie

Tenké, jednoduché armatury v chromovém provedení s funkcí ECO+ dokonale zapadají do celkového designu. Toan Nguyen, designér celé kolekce, zdůrazňuje, že všechny součásti kolekce jsou pro úspěch celé série stejně důležité. A to tak, že i každý sebemenší prvek je navržen se stejnou mírou pozornosti.

Individuální design

Skutečnost, že kolekce LUA je tak všestranná a přizpůsobí se prakticky každému stylu a velikosti koupelny, je také díky kolekci nábytku LANI. Ta je k dispozici ve více než 35 barvách a díky praktičnosti a svému designu vytváří prostor pro individualitu. LUA a LANI mohou navíc snadno doplnit řadu dalších produktů napříč sortimentem LAUFEN.

Inspirativní architektura

Design koupelny je jako architektura v kompaktní formě. A LAUFEN se rovněž inspiruje speciální architekturou. Je tedy přirozené, že symbióza mezi modulárním domem Casa Albero, který je ukryt mezi stromy nedaleko Říma a sérií LUA, dala vznik velmi originálním fotografiím.

O kolekci LUA

O kolekci LUA

Design: Toan Nguyen

Udržitelnost: LAUFEN systematicky slaďuje celý výrobní cyklus s cíli udržitelného rozvoje (SDG) od OSN. LUA se prezentuje krásně, hravě, a přitom informativně na laufen-lua.com.