Design & Inovace

Vlastnosti a výhody: Nábytek

Pro podtržení své inovativní pověsti, vytváří LAUFEN neustále prémiové produkty, které přinášejí nejvyšší úroveň komfortu a funkčnosti do koupelny.

Povrch nábytku

Povrch nábytku v koupelně je vystaven různým klimatickým podmínkám. LAUFEN nabízí povrchové varianty, z nichž všechny byly optimalizovány pro mnohé účely použití a poskytují záruku dlouhé životnosti.

Dýha z pravého dřeva
Ušlechtilé dřevěné dýhy propůjčují vzhled a strukturu pravého dřeva. Koupel tak povyšuji na oázu klidu uprostřed lesa. Jsou rezistentní proti vlhkosti a vybaveny zesílenými hranami, díky čemuž vykazují odolnost proti nárazům. Tyto dýhy z pravého dřeva se používají mimo jiné u designových řad Lb3, PALOMBA COLLECTION (dub a makasar) a ILBAGNOALESSI One‚ Noce Canaletto.

HPL
HPL (vysokotlaký laminát) povrch je mimořádně trvanlivý. Snadno se udržuje a čistí, je odolný proti světlu. Je bez zápachu a rezistentní vůči alkoholu, organickým rozpouštědlům a vodě. HPL je využit u řady SPACE.

Lakovaný povrch nábytku
Klasické lakování s vysokým leskem pomocí voděodolných dvousložkových laků nabízí dokonalý povrch bez nerovností a velkou rozmanitost barev. LAUFEN používá lakovaný povrch mimo jiné u designové řady ILBAGNOALESSI ONE. Navíc nabízí 39 doplňkových zvláštních laků pro nábytkové řady Case, Base, Space a LAUFEN Pro.

Fóliová vrstva
Hrana se potáhne vrstvou fólie, a tím se vytvoří bezespárový povrch nábytku odolný proti vodě. Nábytek tak zůstává rezistentní proti poškrábání a nebledne na světle. Díky své flexibilitě je fólie velmi tvárná. Fóliové vrstvy používá LAUFEN pro řady LAUFEN PRO, MODERNA PLUS a CASE.

39 SPECIÁLNÍCH POVRCHOVÝCH NÁTĚRŮ

LAUFEN nabízí širokou škálu barev pro řady nábytku case a LAUFEN pro s využitím matných povrchových laků, včetně čtyř standardních vzorů: 39 barevných odstínů vytvořených speciálně vytvořených pro LAUFEN umožní sladění nábytku s vaší koupelnou. Z technických důvodů není tato možnost dostupná u produktů case pro living style a umyvadlové desky case.

Zásuvkové organizéry

Organizéry v zásuvkách koupelnového nábytku ILBAGNOALESSI One se starají o pořádek a zabraňují chaosu, který nastane rychlým zavřením zásuvky.

Softclose

Nemusíte bouchat dveřmi: Softclose LAUFEN ručí za tlumené a měkké zavírání dvířek nábytku a zásuvek. Systém Softclose je standardně instalován do veškerého nábytku LAUFEN. Kvalita je vidět, ne slyšet.

3D upevňovací systém

Komfort až do detailu: Díky flexibilně nastavitelnému 3D upevňovacímu systému je nástěnná montáž nábytku LAUFEN nekomplikovaná a rychlá.

Místo šetřící sifon

Nábytek LAUFEN pod umyvadla je exkluzivně vybaven novým sifónem, který šetří místo. Díky němu jsou výřezy v zásuvkách zbytečné a vy získáte cenný úložný vnitřní prostor.