Design & Inovace

Vlastnosti a výhody: Osvětlení a zrcadla

Světlo v koupelně – koupání ve světle: K osvětleným zrcadlům a zrcadlovým skříňkám společnost LAUFEN nabízí širokou škálu individuálních řešení. Od integrovaného LED osvětlení přes vestavěné osvětlení až po osvětlení okrajů skel v policích skříňky, od nepřímého atmosférického osvětlení celé místnosti až po optimální užitečné osvětlení prostoru přímo před zrcadlem při holení nebo nanášení make-upu.

K zrcadlům case nabízí LAUFEN integrovaný bezdotykový senzorový vypínač osvětlení zrcadla. To znamená, že stačí přiblížit ruku k zrcadlu, aniž byste se zrcadla museli dotknout.

Svítidla používaná v osvětlených zrcadlech LAUFEN řady case lze velmi snadno a rychle vyměnit. Během celého procesu může zrcadlo zůstat na zdi. Totéž platí pro všechna ostatní elektrická zařízení v koupelnách, u kterých je zajištěna ochrana před stříkající vodou ve všech směrech a proti prachu s třídou krytí IP 44.

Také sérii zrcadel frame 25 s lesklými eloxovanými hliníkovými rámy a přídavným LED osvětlením je možné díky jednoduchému a nadčasovému designu kombinovat mnoha způsoby.