PŘEMĚNA KOUPELNY V OBYTNÝ PROSTOR

Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. LAUFEN, prémiová značka v portfoliu ROCA je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí.

Hlavní kompetence společnosti spočívá v jejích znalostech v oblasti výroby sanitární keramiky. Již více než 125 let používá značka LAUFEN lidstvu nejstarší známý tvárný materiál, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Znalost koupelny jako celku se vyvinula jak z působnosti společnosti LAUFEN v keramickém průmyslu, tak ze sofistikovaného designu. Výrobky LAUFEN jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.

Pro společnost LAUFEN má kvalita dva aspekty: výrobní znalosti a vysoký stupeň praktického přínosu, který dokončená koupelna poskytuje zákazníkovi - což nemusí být na první pohled patrné. Švýcarská společnost LAUFEN se zabývá výrobou produktů, které umožňují používat vodu, vzácný přírodní zdroj, střídmě a dokazuje tím svůj závazek k ochraně a zachování přírodních zdrojů a výrobě šetrné k životnímu prostředí.

 

Laufen ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Právní forma Korporace
Rok založení 1892
Centrála Laufen, Švýcarsko
Správní rada Alberto Magrans (Senior Managing Director)
Počet zaměstnanců 1.800
Konsolidovaný obrat 250.000.000 €
Sortiment umyvadla, klozety, bidety, vany, sprchové vany, vířivé systémy, nábytek, doplňky, vodovodní baterie
Výrobní závody Laufen / Švýcarsko, Wilhelmsburg a Gmunden / Rakousko; Bechyně a Znojmo / Česká republika
Pobočky Albánie, Argentina, Austrálie, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Čína, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Hong Kong, Maďarsko, Indie, Itálie, Lotyšsko, Litva, Makedonie, Malajsii, Moldavsko, Černá Hora, Maroko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie, USA
Zastoupení po celém světě
Produkce 3 miliony keramických kusů za rok